Wybór pluszaka dla pupila.

Zabawy z psem jest niezwykłą okazją, aby wykorzystać wigor naszego zwierzaka, a jednocześnie pogłębiać relację. Regularne psoty wpływają dobrze na formę psa, a także sprawiają uciechę opiekunowi. Gry warto jest urozmaicać z pomocą zabawek dla psów. Na rynku natkniemy się wiele rozmaitych rodzajów zabawek dla psów, ale w jaki sposób wybrać tą najlepszą?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką naszych psów jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę znajdziemy we wszystkich sklepów zoologicznych w różnych wielkościach, dopasowanych do rozmiarów naszego psa. Piłki dla psów mogą być z różnorodnych materiałów, mogą być piłki gumowe, z materiału a także z plastiku. Wybierając piłki dla psa powinniśmy wziąć pod uwagę na jej wielkość. Wielkości piłek dla psów są stałe, ale musimy myśleć o prawdopodobieństwie zakrztuszenia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest za mała. Decydując się na nową zabawkę myślmy o ochronie naszych ulubieńców. Jest to wyjątkowo istotne, kiedy jesteśmy właścicielami mniejszych odmian psów, takich jak pudle i yorki, którym wybieramy mniejsze wielkości zabawek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcemy pobawić się z pupilem na zewnątrz świetnym wyborem będzie frisbee dla psa. Ciężko znaleźć psa, który nie zakocha się w tej zabawce. Frisbee dla psa dużo lepiej używać na otwartym terenie, jak łąka, park czy ogród, tam gdzie pupil będzie mógł nabrania prędkości. Jeśli pies umie aportować, powinniśmy znaleźć frisbee dla psa o odpowiedniej średnicy, tak aby psu wygodnie można było przenosić frisbee w zębach. Frisbee dla psa nie może być za twarde, gdyż istnieje możliwość niezamierzonego uderzenia psa zabawką w trakcie zabawy, więc w celu uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji szukajmy frisbee elastycznych. Zabawa z frisbee może być ciekawą postacią aktywności, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

https://www.krakvet.pl/ sklep zoologiczny kraków